Incentivetur
Incentivetur Incentivetur Incentivetur
Incentivetur

Tatiliniz için sizlere özel olarak hazırladığımız  Kıbrıs turlarımızdan görüntüler ve yorumlar için lütfen tıklayın.

Bizler yılın 12 ayı çalışan ve sadece 2 hafta tatil izni olan siz değerli misafirlerimizi rahat ettirmek, iş sıkıntısını unutturmak, büyük şehir karmaşasını hatırlatmamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz. Sitemizde yayınladığımız tüm bilgilerin ve fiyatların doğru olduğuna ve tatil yaparken bir sürpriz ile karşılaşmayacağınıza da söz veriyoruz.

Neden İncentivetur??? Ve neden tatilde Kıbrıs??? Bizler Kıbrıs’ta Tatil, Kıbrıs Tatili & Turları & Otelleri & Paket Turları ve Uçuşları için sizlere en doğru bilgileri verdiğimize inanıyoruz çünkü biz Kıbrıs’tayız. Ayrıca sitemizde yazdığımız her bilginin doğru olduğuna ve sizden söylenenler haricinde hiç bir extra fiyat talebinde bulunmayacağımıza söz veriyoruz.

Eğer Tatilde Kuzey Kıbrıs’a gelmek istiyorsanız yanınızda kimlik kartınız olması yeterlidir ( Dikkat!!!!!!: Ehliyet  gelişte kimlik yerine geçmemektedir).

Kıbrıs’a  tatile gelmek isteyen18 yaşından küçük misafirlerimiz, tatile annesiyle geliyorsa babasından, babası ile geliyorsa annesinden, her ikiside yoksa hem annesinden hemde babasından mufakatname almak zorundadırlar.

Turkcell, Telsim veya diğer hatlarınızı Rooming için açtırmayı unutmayın yoksa tatilde ve Kıbrıs’ta Cep telefonsuz kalırsınız. Aslında tatilde telefonsuz kalsanız daha iyi :)

Değerli Incentivetur misafirleri tabiiki birçok Turizm Acentası Kıbrıs’a turlar düzenlemektediler ve hepsininde sizlere güzel bir Kıbrıs tatili yaşamanız için en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarına eminiz. Hangi Turizm acentası ile tatil yaparsanız yapın tatil programınıza bir kerede Kuzey Kıbrıs’ı almayı lütfen unutmayın. 

Neden tatilde Kuzey Kıbrıs??? Yurtdışına tatile gidiyorsunuz ama Türkçe konuşuyorsunuz ve Türk Lirası kullanıyorsunuz Kuzey Kıbrıs’tan başka bir yerde bu mümkünmüdür? Kıbrıs’ta onlarca tarihi eser, kilometrelerce el değmemiş sahiller, misafirperver bir toplum, yılın 300 günü güneş, eğlenmeniz için Casinolar,alışveriş imkanları ve bir simge haline gelmiş Hellim peyniri bunların hepsi Kıbrıs’ta. Ayrıca sizlerin bilmediği Ceviz Macunu, Molohiya ve Kolokas’ta Kıbrıs’ta.

Acapulco Resort Convention SPA Hotel Girne, Merit Crystal Cove Otel Girne , Rocks Otel Girne , The Colony Girne, River Side Girne, Mercure Otel Girne, Dome Hotel Girne, Malpas Otel Girne, Dedeman Olive Tree Girne, Kaya Artemis Bafra, Palm Beach Hotel  Magosa, Jasmine Court Hotel Girne ve Salamis Bay Conti Magosa sizler için seçtiğimiz ve güvendiğimiz unutulmaz bir tatil yapmanız için sizlere tavsiye ettiğimiz oteller olup bu Kıbrıs’ın gözde tesislerinde Incentivetur servisiyle hizmetinizdeyiz.

KKTC’nin en genç ve enerjik turizm acentesi INCENTIVE TUR’dan birbirinden güzel tatil paketleri... Tatillerde yurtiçi ve yurtdisi alternatiflerimizi görmeden karar vermeyin...

Toplanti ve Kongre organizasyonlariniz için birbirinden cazibeli seçenekler...  Acapulco Resort Convention SPA Hotel Kıbrıs GirneMerit Crystal Cove Hotel Kıbrıs Girne, Salamis Bay Kıbrıs Magosa ve daha birçok otel...

Yukarıda saydığımız nedenlerin güzel bir tatil geçirmeniz ve bizi seçmeniz için yeterli olduğunu umarak: Haydi Kıbrıs’a Tatil’e diyoruz....  

 

 

Incentivetur
Incentivetur - Kiralik Araba
Incentivetur
Incentivetur
Incentivetur
Incentivetur
Incentivetur
Incentivetur-Otosürücü Kursu
Incentivetur

Incentivetur- Kongre


Paket Programlar
   
7 Gece Konaklamalı Kıbrıs Turu / Önceki Turlarımız
İLK BIR HAFTALIK KIBRIS TURUMUZDAN FOTOĞRAFLAR

DÜŞÜNCELERİNİZ
Ad Soyad: *
E-Mail: *
Düşünceleriniz: *
 
Sorgu hatali1